12
« Gepost op: maart 16, 2022, 12:32:27 pm »
Hallo,
jouw verhaal herken ik heel erg. Omdat ik anders ben dan veel andere mensen voelde ik mij niet altijd thuis in groepen. Het heeft heel lang gesuurd voordat ik door had waarom. Omdat ik anders denk en voel, pas ik niet in veel groepen en voel ik mijzelf niet gezien en gehoord. Meegaan met de meerderheid doe ik niet en daarom val je er gauw buiten. In plaats van dit dit mij versterkte, werd ik er onzeker van en dacht ik negatief over mijzelf.
Pas toen ik het zag als deel van mijn spirituele pad, is het veranderd. Alles wat je in het leven meemaakt, is om jezelf te versterken, te leren en te groeien.
Ik zit nu in de periode dat ik mijzelf wil worden en blijven, helemaal. Met al mijn kwaliteiten en eigenschappen. Ik ben nu trots op mijzelf en durf mezelf te zijn.
Als je tegen hobbels oploopt en deze niet als hobbels (moeilijk) ziet maar als uitdaging en les, dan wordt het gevoel anders. Mijn weg gaat via coaching, cursussen en veel lezen. Daarnaast mediteer ik ook en dat helpt me ook.
Nu ik wat ouder ben, heb ik om mij heen mensen verzameld, die mij zien zoals ik ben en waar ik mezelf kan zijn. je mag trots zijn op jezelf en wie je bent.
Hier zal je meer gelijkgestemden vinden, maar die zijn er ook elders.
Succes met je pad!
Liefs Ninkenike